کشتی تفریحی کیش

گشت و گذار در آبهای نیلگون کنداب فارس با کشتی های تفریحی یکتا سایر از تفریحات جزیره مذهب می باشد. کشتی های تفریحی شبانه، کشتی های آکواریوم و قایقهای کف شیشه ایی علاقه مندان را به این گشت ها می برند.

گشت دریایی کشتی های تفریحی شبانه در آب هاي گوشه ها-کناره ها جزيره کيش معمولا از ساعت 21 شروع شده و الی ساعت یک صبح در سانس های دو ساعته ادامه دارد. این گشت ها به همراه پذیرایی از مهمانان، سرو شام در رستوران کشتی همراه با موزیک زنده، جنگ شادی، برنامه های خوشحال و مهیج، قرعه کشی و اهدای جوایز می باشد.

آب هاي گوشه ها-کناره ها جزيره کيش محل زندگي گونه تور ارزان کیش  ها موجودات دريايي نظير مرجان ها، ماهی هاي تزئيني و خوراکي، توتياها، خرچنگ ها، ستاره دريايي و … است. با کشتی های آکواریوم و قايقهاي کف شيشه اي تماشاي اين زيبايي ها امکان پذير است.

کشتی های آکواریوم و قایقهای کف شیشه ایی مسافتى را طى مى كنند تا به ناحیه اى كه ماهى و مرجان زيادتر است برسند، طى عبور از نواحى گوناگون ساحل شما مى توانيد مرجان ها نرخ ویژه کیش و ساير موجودات دريايى كف دريا را ببينيد. گشت کشتی های آکواریوم معمولا به به اتفاق موزیک زنده و پذیرایی می باشد.

کشتی های آکواریوم و قایقهای کف شیشه ایی در بارانداز تفريحي مستقر هستند و با به کارگیری پروژکتور امکان گشت دريايي شبانه را نيز فراهم کرده اند. گشت این کشتی ها از 10 بامداد به صورت سانسهای یک ساعته شروع و با توجه به مساعد بودن وضعیت دریا لغایت بعدازظهر ادامه دارد.