کاهش قیمت بلیط هواپیما کیش

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، مدیرعامل کمپانی هواپیمایی دین گفت: در جهت تحقق رونق اغلب گردشگری مذهب و با اجازه دکتر انصاری لاری نرخ بلیت رفت و برگشت پروازهای آیین ایر در گذرگاه کیش – طهران – آیین از 530 هزار تومان به 451 هزار تومان کاهش یافت.

وی با ذکر اینکه 40 درصد از صندلی های این ایرلاین الی پایان هفته آینده، در راستای تثبیت قیمت ها و افزایش عرضه بلیت، از چارتر کنندگان پس گرفته می شود افزود: کاهش نرخ بلیت در این گذرگاه که پر ترددترین راه هواپیمایی جزیره مذهب است، با قصد رونق کیش و ارایه تسهیلات سفر برای گردشگران  تور کیش به این منطقه با پشتیبانی های سازمان منطقه آزاد کیش تفریق یافته و این کاهش از 13 آبان ماه جاری اعمال می شود که لغایت فرجام سنه تحت هیچ شرایطی افزایش نخواهد یافت.

مدیرعامل کمپانی هواپیمایی کیش گفت: نرخ اعلام شده در ایام شلوغی نیز بدون تغییر خواهد بود تا با برپایی چشم وهمچشمی بین ایرلاین ها از افزایش بها پروازها جلوگیری شود، ضمن اینکه این کاهش نرخ تاثیری در کیفیت خدمات این کمپانی هواپیمایی نخواهد داشت.

کاپیتان جدیدی در ضمن از ارائه تخفیف به شهروندان با ارائه رزرو تور کیش  کارت کیشوندی خبر عدل و افزود: اتباع جزیره کیش دارای کارت کیشوندی در صورتی که 72 ساعت پیش از زمان پرواز با مراجعه به دفاتر هواپیمایی کیش نسبت به خرید بلیت در گذرگاه مذهب – طهران یا وارون اقدام کنند، می توانند بلیت رفت و برگشت کیش- طهران را با تخفیف گرفتن کنند که این نرخ با تخفیف کیشوندی 418 هزار تومان است.

گفتنی است شرکت هواپیمایی آیین از آن سازمان منطقه آزاد کیش، در حال آماده حائز 14 فروند هواپیما شامل دو فروند ایرباس 321، دو فروند ایرباس320، هفت فروند هواپیمای MD و سه فروند هواپیمای فوکر 100 است.