مسجد امام رضا مشهد

مجتمع مسجد امام رضا (حرم از دور دیده می شود و ورودی ها از هر طرف است. درهای ورودی جداگانه برای برادران و خواهران وجود دارد، کیف ها و دوربین ها باید در دفاتر توزیع گمرکی خارج از حرم به مبلغ 10،000 ريال هزینه شود. بازدید کنندگان در دروازه هایی که منجر به حرم می شوند، نابود می شوند. تلفن های همراه را می توان به حرم معرفی کرد. زنان باید چادر را بپوشند.) این مجتمع در اطراف آرامگاه امام هشتم شیعه اسلام ایجاد شده است. محفل دفن که امام آن را دفع می کند، مقدس ترین مکان برای همه شیعیان است. خارجی ها مجاز به بازدید از این مجتمع هستند، در حالی که منطقه مرکزی و حیاط های خاصی غیرمسئول هستند. شیعیان به عنوان زائران به این مکان می آیند تا به مرگ رهبر مذهبی شان آسیب برسانند و نمی خواهند از جمعیت گردشگران ناراحت شوند. گفتم هیچ نشانه ای از نوعی که می توانی به کجا بروی و در کجا نباشی. اگر شما موفق به مخلوط شدن به جمعیت، ممکن است به بازدید از هسته حرم. این از دیدگاه معماری با گودال ها و گنبدهای کاملا موزاییک ایرانی آراسته است. برای پرداختن به برخی از زمان ها و خستگی در عرصۀ دعا و عزاداری هزینه می شود. این مجتمع همچنین شامل یک کتابخانه و مسجد قهرشاد است که بزرگترین مسجد در جهان به وسیله منطقه است و دومین ظرفیت آن است. مسافران گزینه ای برای بازدید از اداره کمک زائران خارجی می باشند که در آن شما بعضی از فیلم ها در مورد حرم (از Press-TV) را نشان می دهید و بعضی از جزوه ها را به دست می آورید. تور مشهد برخی از داوطلبان انگلیسی زبان موجود برای هدایت شما در اطراف مجموعه وجود دارد، اما آنها خود را به معبد مقدس نشان نمی دهد. رایگان. (به روز شده در ژانویه 2016 | ویرایش)
2 موزه مرکزی (در داخل مجتمع مقدس مقدس واقع شده است و به انگلیسی نشان داده شده است). روزهای هفته 08: 00-17: 45، تعطیلات 08: 00-12: 00. این موزه مجموعه ای دلخواه از اقلامی مانند سکه، تمبر، ساعتهای اروپایی و دستگاه های نجومی، عکس های حیوانات دریایی را نشان می دهد، اما همچنین مواردی جالب از قبیل مقبره های امام رضا (عج) و عکس هایی که از آغاز عکاسی در ایران آغاز می شود. برخی از توضیحات به زبان انگلیسی است. اجتناب از بازدید از این موزه با راهنمای از دفتر کمک زائران خارجی، به عنوان آنها را فشار دهید شما به اندازه کافی قدردانی هر یک از موارد، حتی سکه های یورو. 10،000 ریال (همچنین برای خارجی ها). (به روز شده در ژانویه 2016 | ویرایش)
3 موزه فرش (واقع در مجتمع مقدس مقدس، آن را به انگلیسی نشان داده شده است). شنبه 08: 00-12: 30، ساعت 08: 00-11: 30، تعطیلات 08: 00-12: 00. نام همه این را می گوید. قطعات بزرگ و چشمگیر در صفحه نمایش. 10،000 ریال (همچنین برای خارجی ها). (به روز شده در ژانویه 2016