سافاری کیش

مجموعه ورزشی، تفریحی و توریستی پارس سافاری کیش با هدف گسترش گردشگری و ایجاد محیط مفرح و تندرست برای تمام رده های سنی به خصوص جوانان و گردشگران جزیره زیبای آیین شکل گرفته است. این گردآور نخستین برگزارکننده تورهای سافاری بیابان-دشت و دمن در ایران می باشد و به همت مهندسین و متخصصین ایرانی طراحی و ساخته شده است.

سافاري (Safari) در لغت به معناي سياحت کردن و سياحت قیمت تور کیش اکتشافي در آفريقا است و به برنامه تور گردشي اطلاق مي گردد که طي آن کمپانی کنندگان در تور توسط انواع خودروها و يا چهار پايان و با طي مسيري مشخص از مکانهاي ديدني و جذاب بازديد کرده و از آن لذت مي برند.

يکي از معروفترين گونه ها تور سافاري ، تور بیابان-دشت و دمن است که موقعيت و مسير جنبش آن نقاط بياباني و صحرائي است . انواع وسيله نقليه باره بهره‌گیری در اين تورها شامل خودروهاي دو ديفرانسيل و چهار محور نظير لندرور ، تويوتا لندکروز و… حتي شتر می باشد. شرايط اقليمي باره نياز يک تور صحرا طبيعت گرم و خشک بياباني و نيمه بياباني است.

جزیره کیش با توجه به شرایط آب و هوایی و موقعیت مناسب برای استجابت گردشگران استعداد بالقوه ای برای این گونه تور را دارا می باشد و شرکت پارس سافاری کیش با برنامه ریزی و سرمایه گزاری به جا افتخار بالفعل نمودن این استعداد را دارد.

پیست offroad پارس سافاری پیرامون مناسبی برای تجربه موتورسواری با موتور های Buggy، ATV، موتور Trail و موتور Cross است که برای کسب اطلاعات اغلب و آشنایی با امکانات گردآور ارزانترین قیمت تور کیش در این زمینه می توانید به دسته پیست خاکی مراجعه فرمایید. پارس سافاری دارای چند پیست آسفالت استاندارد است که امکان تجربه اتومبیلرانی و موتور سواری در سلسله های گوناگون برای سنین مختلف در شرایط امن را فراهم می کند. وانگهی دسته تعلیم پارس سافاری با سهم گیری از مدرسان چیره دست در زنجیره های مختلف اتومبیلرانی دوره های آموزشی در سطوح مقدماتی و پیشرفته را برگزار خواهد نمود.

امکانات تفریحی این مجوعه عبارتند از: رستوران سرپوشیده، رستوران روباز و کافی شاپ و نیز غرفه های نمایشگاهی که صنایع دستی مناطق مختلف ایران را شناسایی و ارائه خواهند کرد.