ساحل آنتالیا

هر ساله تعداد زیادی از گردشگران برای گردشگری ساحلی به کشور ما می آیند و آنتالیا یکی از محبوب ترین شهرهای ترکیه به این دلیل است.

طول ساحل آنتالیا 640 کیلومتر است. سواحل آنتالیا در انتظار شما هستند !!!

ساحل الیمپوس
در هنگام بازدید از Olympos شما نیازی به دانش عمیق تاریخی یا راهنمای ندارید. با این حال، کمی دانستن در مورد خرابه ها، آن را به زندگی تبدیل شده و شما را جذاب تر می کند.

در طول دوره لیکیا Olympos به عنوان یک شهر پورت متعلق به فدراسیون لیکیا مورد استفاده قرار گرفت. این چنین شهر غنی بود که سه نماینده در فدراسیون داشت، در حالی که شهرهای دیگر تنها یک نفر بودند.

در این زمان توسط دزدان دریایی مورد حمله قرار گرفت. این شهر توسط فرمانده روم ایاساریوس نجات یافت. جنوائیست ها و ونیزی ها با تجارت در این بندر به شهر کمک می کردند.

پس از قرن هفدهم Olympos محیطی آرام برای بازدید قیمت تور آنتالیا  کنندگان تبدیل شده است. گرچه تاریخ گذشته عمیق دارد، این تنها دلیل گردشگران الیمپوس نیست. آنها همچنین توسط آب پاک مدیترانه در Beach Olympos جذب می شوند. در حالی که قایقرانی آن بسیار واضح است، سنگریزه ها در زیر آب به سطح بسیار نزدیک به نظر می رسند در حالیکه عملا در عمق 7-8 متر هستند.

رودخانه ای که از طریق ویرانه های Lycian جریان دارد و شما می توانید شنا کنید تا از نمک دریا خلاص شوید.

در حالی که شنا می کنید یک آرامگاه را می بینید که آرامگاه کاپیتان یودوماوس است. یک یادگاری از یک کشتی و نوشتن بر روی آرامگاه در حافظه او وجود دارد. مسیر عبور از کاج به معبد رومی می رسد.

آلانیا Portakal (نارنجی) ساحل
ساحل آلانیا در شرق مرکز شهر واقع شده است. ساحل 1 کیلومتر طول دارد. این پرچم آبی دارد. این از جایی شروع می شود که اوبا جریان با دریای ملاقات می کند و به جایی می رسد که دیم رود با دریای ملاقات می کند. این یک سواحل گسترده ای است که در بعضی نقاط قرار دارد. این یک ساحل شنی است. ورود آزاد است ممکن است برای استفاده از برخی از باشگاه های ساحلی و هتل ها خدمات ساحلی با هزینه استفاده کنید.

ساحل آلانیا داملاتاس
ساحل Damlatas در غرب شبه جزیره باستانی، فقط در مقابل غار Damlatas واقع شده است. این پرچم آبی دارد. این یک ساحل شنی است. کوه کوچک ساحل نسبت به شبه جزیره کلئوپاترا نامیده می شود. یک افسانه می گوید که این کوه توسط ملکه کلئوپاترا مصر بازدید شده است و از این رو پس از او نامگذاری شده است. این کووا آب بسیار روشن دارد. ممکن است به سمت غار Fosforlu شنا کنید و ماهی ها و دیگر زیبایی های آب زیر را با عینک آفتاب ببینید. ورود ساحل آزاد است.

ساحل کنییالتی
Beachpark برای کسانی که مایل به صرف زمان در مرکز شهر به تنهایی و یا با خانواده ارائه صدها گزینه برای لذت بردن از ایجاد شده است.

شما می توانید از شنا در دریای آبی پرچم لذت ببرید یا از پیش فروش تور آنتالیا فعالیت های ورزشی آب در کنیالتی لذت ببرید. ممکن است جنگ های پینت بال، بازی در گلف و سواری در پارک ساحلی انجام شود.

Beachpark جاذبه های برای بچه ها نیز دارد. رستوران ها، بارها، کافه ها، آکوالان ها با بسیاری از اسلاید آب و یک دلفین با دلفین ها و نهنگ های سفید وجود دارد. این روز و شب با کنسرت، میله های موسیقی زنده، نمایش های خیابانی و انیمیشن ها باز است.

ساحل لارا
لارا ساحل یکی از بزرگترین سرمایه گذاری های آنتالیا با 450 هکتار زمین است. ساحل دارای 11 باشگاه ساحلی، 4 رستوران، 4 کافه، 1 باشگاه شبانه، 2 زمین فوتبال، 1 پارک تفریحی، نمایشگاه های باز، مناطق تفریحی برای کودکان، کافه ها، زمین های ساحلی، فوتبال ساحلی، ورزش های آبی، اسکیت، دویدن و مناطق دوچرخه سواری.

ساحل پاترا
ساحل پاترا با طول 18 کیلومتر آن طولانی ترین ساحل ترکیه است. Patara Beach واقع در Kas است. آن زمان به عنوان یکی از زیباترین سواحل جهان توسط روز یکشنبه انتخاب شد.

این ساحل توسط WWF با توجه به لاک پشت های لاک پشت Caretta که تحت تهدید بیرون می رود، محافظت می شود.

همچنین محل تولد سانتا نیکلاس است که به عنوان پدر کریسمس شناخته شده است.

از آنجا که ساحل منطقه تولید مثل لاک پشت های کارتی لاک پشت است، برخی از قسمت های ساحل برای بازدید کنندگان ممنوع است و در شب ها ممنوع است