حمل و نقل عمومی آنتالیا

آنتالیا ارائه می دهد انواع حمل و نقل عمومی، از جمله اتوبوس های عمومی، تاکسی، تراموا، مینی اتوبوس و dolmus.
هنگامی که شما به فرودگاه آنتالیا می روید، شما باید یک تاکسی یا حمل و نقل خصوصی برای رفتن به هتل خود را. هیچ اتوبوس یا مینی بوس از فرودگاه تا مرکز شهر آنتالیا وجود ندارد. قبل از گرفتن تاکسی، ابتدا باید قیمت را بپرسید. بهترین راه تهیه آژانس های مسافرتی برای انتقال خصوصی قبل از ورود شما است.
در آنتالیا، سیستم اتوبوس عمومی بهترین روش برای رسیدن به بیشتر مناطق آنتالیا است. لازم نیست اجاره ماشین یا تاکسی را بپردازید. گزینه های حمل و نقل عمومی در آنتالیا کارآمد، ارزان و مناسب هستند تا گردشگران بتوانند به راحتی از آنها برای رسیدن به مقصد و جاذبه های مهم استفاده کنند. اتوبوس ها در ایستگاه اتوبوس در مرکز آنتالیا می روند.
نه تنها به منظور به راحتی در اطراف آنتالیا، بلکه همچنین برای تجربه سفر محلی، Dolmus یک روش کاملا قانونی و کارآمد برای حمل و نقل است و بازدیدکنندگان تشویق می شوند تا آن را امتحان کنند. رانندگان Dolmus واقعا برای گردشگران گمشده بسیار مفید هستند. چیز عجیب و غریب در مورد dolmus پرداخت است. پول از خودرو به عقب به راننده منتقل خواهد شد و پس از آن تغییر خواهد شد. پرداخت به طور معمول به زودی پس از سوار شدن به dolmus انجام می شود. Dolmus در حال حاضر هزینه 1.50 ترکیه برای سفرهای درون شهر و کمی تور ارزان آنتالیا بیشتر از روستاهای شهر است. شما می توانید Dolmus در خیابان هر زمان که شما نیاز دارید را متوقف کنید و اگر می خواهید از آن خارج شوید، فقط آن را به راننده بگویید. این بسیار ارزان است و یک راه خوب برای کمی احساس هویت ترکیه است!
تراموا به تعداد محدودی از نقاط در آنتالیا می رود. این برای گردشگران مفید است زیرا به بسیاری از جاذبه های مهم مانند موزه آنتالیا لطمه می زند. این یک خط با 2 تراموا مختلف است، که در هر جهت اجرا می شود. آنها هر نیم ساعت را ترک می کنند و برای مقصد های خاص ارزان و مناسب هستند.
تراموا بین موزه (موزه آنتالیا) و جهات زرالدلیک عمل می کند.
ایستگاه: موزه (موزه Konyaalti، Sheraton، هتل Falez، پارک آتاتورک، هرم شیشه ای)، Barbaros، Meslek leesi، Selekler (مرکز خرید Selekler)، Kalekapisi (دروازه اصلی کلیسای مرکزی)، Uckapilar (دروازه هادیان و دروازه دیگری قلعه قدیمی شهر)، بلدیه (پارک کرااليگلو و راه دیگری به برج قدیمی شهر هيدريکل)، Isiklar، Cender (هتل کاندر و تالیا)، Zerdalilik.
ساعات کار: بین ساعت 7.00 تا 21.00