باغ پارندگان کيش

باغ پارندگان کيش، يکي از زيبا ترين جاذبه هاي گردشگري رزرو تور کیش اين جزيره است. مراحل مسیر اندازي باغ طیور به وسعت 3 هکتار از سال1380 آغاز شد و هم الان روزانه 500 گردشگر تور کیش از اين باغ ديدن مي کنند. باغ در دو قسمت جداگانه ، فضايي مناسب را براي نگهداري طیور فراهم کرده است. بازديدکنندگان در اولين بخش با عبور از مسيرهاي سبز و زيبا و توقف در کناره قفس ها، پرندگان گوناگون را مي بينند و با مطالعه مطالب درج شده بر روي هر قفس، اطلاعات جامع و مفيدي در ارتباط با زيستگاه، نوع تغذيه و ويژگي هر پرنده به دست مي آورند.

دومين تقسیم محوطه اي است زيبا به مساحت نزدیک 2 هکتار که فضاي مناسبي را براي پرواز آزادانه پرندگان فراهم کرده است.

باغ پرندگام کیش

در اين باغ بيش از 55 نوع از طیور قاره هاي آسيا ، آفريقا و امريکا نگهداري قیمت تور کیش مي شوند. در برکه وسط باغ/ فلامينگوها، پليکان هاي پاخاکستري و سفيد درناي تاج دار، ايبيس، قوها و گونه ها لک لک هاي مارابو و سدلبيلد در محيطي کاملا طبيعي، مناظر کم نظير و زيبايي را در برابر ديد گردشگران قرار مي دهد.

از ديگرگونه هايي که در باغ پرندگان کيش نگریستن مي شود، مي نا طاووس ها، گونه ها طوطي هاي سبز، کاسکو، کاکاتوآلبا، ماکائو، طاووسک ها، قرقاول چيني، پنگوئن هاي پاسياه، توکان و مرغ شاخ دار را نام برد.

علاوه بر طیور مختلف، تمساح گاندو يا پوزه کوتاه، آهو و ميمون نيز در اين باغ نگهداري مي شود.

آدرس: جزيره كيش، پارك دلفين